شنبه 27 بهمن 1397
توافقنامه سطح خدمت

در راستای تحقق بند 13 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، مبنی بر ایجاد تنوع در روش های فروش نفت و مشارکت بخش خصوصی و همچنین اجرای بند (ح) ماده 4 قانون برنامه ششم توسعه کشور، شرکت ملی نفت ایران به عرضه نفت خام، میعانات گازی و سایر فرآورده های نفتی در رینگ صادراتی بورس انرژی اقدام نموده است.
بر این اساس شرکت ملی نفت ایران عرضه مستمر و منظم در بلند مدت را مهم ترین وظیفه خود می داند که طبق برنامه اعلامی از طریق این سامانه اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت. همچنین امکان دریافت اطلاعات لازم از طریق وب سایت رسمی بورس انرژی ایران یا کارگزاری های رسمی فراهم می باشد.
خاطر نشان می سازد چارچوب عرضه بر اساس مصوبات و مجوزهای اخذ شده از نهادهای قانونی ذی صلاح بوده و بهبود مستمر شرایط آن بر اساس نیاز بازار، مشروط به امکان اخذ مجوزهای مربوطه در دستور کار شرکت ملی نفت ایران می باشد.

فرایند خرید نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی


جزئیات کامل هر عرضه در اطلاعیه عرضه درج می شود که از طریق این سامانه قابل دریافت می باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

شرایط عمومی

1-متقاضیان خرید باید پیش از انجام معامله در روز عرضه، نسبت به واریز پیش پراخت به صورت ارزی یا ریالی(طبق شرایط اعلامی در اطلاعیه عرضه هر محصول) اقدام کنند.

2-خرید توسط هر کد معاملاتی، فاقد محدودیت است.

3-
 فروش محموله ها به صورت مقصد آزاد (به جز سرزمین اشغالی فلسطین) خواهد بود.

4- در صورت انجام معامله، متقاضی به شرکت ملی نفت جهت انعقاد قرارداد معرفی می شود.

5-برای کسب اطلاع کامل از شرایط معامله هر محصول؛ از جمله حداقل میزان بارگیری، دوره زمانی بارگیری، شیوه تحویل محموله، نحوه تسویه حساب ارزش محموله و سایر موارد، لازم است متقاضیان  اطلاعیه عرضه آن محصول را که در این صفحه بارگزاری شده است، مطالعه نمایند.كوچك يا بزرگ كردن بخش :.بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 121394
تعداد بازديد کنندگان سايت: 190334318 تعداد بازديد زيرپورتال: 150859 اين زيرپورتال امروز: 59 سایت در امروز: 3232 تعداد حاضران آنلاین: 31